Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lielās talka

Redakcija

Autors • 18.04.2017.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Lielās talkas rīkošanu, kas notiks jau šosestdien, 22. aprīlī? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aija no Lubānas: – Tas ir ļoti labi, ka šādas talkas tiek rīkotas. Šogad gan tajā nesanāks piedalīties, jo tieši šosestdien ir skate, un arī es dziedu korī. Taču teritorijas sakopšanā pensionāru biedrība „Cerība" labprāt piedalās. Vienā gadā strādājām estrādē, savukārt citā – vecajos kapos. Talkas noslēgumā lieliski garšo arī tās organizatoru piedāvātā zupa.

Madoniete Zoja: – Lielās talkas ideja ir atbalstāma. Teritoriju sakopšanu pavasaros lielā mērā nosaka laikapstākļi. Daudzdzīvokļu mājas apkārtni sakopjam tad, kad ir labs laiks, un kopā ar sētnieku tajā iesaistās arī daļa iedzīvotāju.

Madoniete Valda: – Reizēm piedalos, bet dažreiz tajā dienā ir jābūt citos pasākumos. Mani vienmēr ir izbrīnījis, ar kādu entuziasmu tiek saskaitīti maisi ar talkas dienā piepildītajiem atkritumiem, bet būtībā tas ir slikts rādītājs. Valstī vajadzētu ieviest maksu par atkritumu izvešanu visiem iedzīvotājiem, tad, iespējams, talkā nemaz nebūtu atkritumu, ko vākt.

Sāvēniete Marta: – Pavasaros vispirms jau jāsakopj savas mājas pagalms. Savulaik, kad strādāju veikalā, stipri uzpasējām arī tā apkārtni. Sāvienā vienmēr strādā arī ap ezeru, dīķīti centrā, tāpat citviet.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

19.04.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px