Nu jau trešo gadu Madonas sporta centrā organizēju jauniešu basketbola turnīru, veltītu mūsu pilsētas dzimšanas dienai. Šogad 25. un 26. martā norisinājās basketbola spēles "Madonai – 91".
Šajā turnīrā piedalījās U-10 (2007. g. dz. un jaunāki), U-11 (2006. g. dz.) zēni. Katrā vecuma grupā uz turnīru bija aicinātas piecas komandas. Katrai komandai divās dienās notika četras spēles, kopā turnīrā tika izspēlētas 20 spēles.
U-10 grupā, lai noskaidrotu komandas goda pjedestālam, nācās skaitīt savstarpējās cīņās iegūto un zaudēto punktu summu, kas tikai liecina par to, ka turnīrs bija interesants un izdevies. Pirmo vietu šajā grupā izcīnīja Mārupes sporta centra komanda, 2. vietā – ciemiņi no Igaunijas – Tartu komanda, 3. vietā – BS "Rīga"/"Basketbola klase", 4. vietā – "Madona", 5. vietā – "Ērgļi"/Madonas BJSS.
U-11 grupā arī bija ļoti interesantas un saspringtas spēles līdz pat turnīra beigām. Šajā grupā 1. vieta tika komandai BS "Rīga"/"Basketbola klase", 2. vietu izcīnīja "Madona", 3. vietā – "Limbaži", 4. vietā – "Cesvaine"/Madonas BJSS, 5. vietā – "Alūksne".
1.-3. vietu ieguvušās komandas tika apbalvotas ar Madonas BJSS sarūpētajiem uzvarētāju kausiem un medaļām, 4. un 5. vietai balvā – piemiņas kauss komandai.
Komandu treneri pateicās par jauko uzņemšanu Madonas pilsētas sporta centrā un viesnīcā "Madona", par garšīgo ēdināšanu sporta centra kafejnīcā un spraigajām, zēniem pieredzei noderīgajām spēlēm.
Arī mēs, Madonas BJSS jaunie basketbolisti, turpināsim gatavoties aprīļa beigās notiekošajam Baltijas bērnu basketbola līgas 4. posmam Allažos un Siguldā.
Uz tikšanos basketbola laukumos!
04.04.2017.