Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Zemes stunda

Redakcija

Autors • 28.03.2017.

Burtu lielums

Pagājušajā sestdienā jau desmito reizi visā pasaulē notika Zemes stunda, kad pulksten 20.30 ikviens planētas iedzīvotājs tika aicināts uz vienu stundu simboliski izslēgt apgaismojumu. – Kādas ir jūsu domas par šādas akcijas rīkošanu, un vai jūs arī šajā laikā izslēdzāt gaismu savā istabā, mājā vai dzīvoklī? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aivars no Ērgļiem: – Šādas akcijas, kas rosina aizdomāties par nepieciešamību taupīt dabas resursus, vērtēju pozitīvi, kaut gan pats ne vienmēr tajās piedalos.

Madonietis Agris: – Strādāju Vācijā, kur elektrība tiek daudz tērēta. Taču tur plaši tiek izmantotas saules baterijas, tāpat vēja ģeneratori. Nezinu, vai tas atmaksājas, bet, protams, videi tas nāk tikai par labu. Dabas resursi ir jātaupa, un uz to vērstas ir arī šādas akcijas.

Madoniete Valda: – Es atbalstu Zemes stundas rīkošanu un arī šoreiz uz stundu izslēdzu apgaismojumu dzīvoklī. Šādas akcijas varētu rīkot pat vairākas reizes gadā. Elektrību cenšos taupīt arī ikdienā. Tumsā nesēžu, taču sekoju, lai velti nedegtu gaisma istabās, ja tur neviena nav, vai būtu izslēgts dators, ja to nelieto, tāpat televizors, ja to neviens neskatās.

Madoniete Laura: – Šādu akciju rīkošanu vērtēju pozitīvi, jo dabas resursi ir jātaupa un pie tā jāpiedomā arī ikdienā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

29.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px