25. un 26. martā Madonas vīriešu volejbola komanda uzsāka cīņu Latvijas volejbola Nacionālās līgas 2. divīzijā pirmajā play off (izslēgšanas spēles) kārtā pret spēcīgo komandu „Jēkabpils Juniori".
Pirmā spēle notika 25. martā pulksten 20 Madonas sporta centrā, bet atbildes spēle – 26. martā Jēkabpils 2. vidusskolas sporta zālē. Diemžēl abās spēlēs zaudējām. Par uzvarētāju šajā kārtā kļuva "Jēkabpils Junioru" komanda, kas izcīnīja divas uzvaras.
Sīkāku informāciju var atrast Latvijas Volejbola federācijas mājas lapā www.volejbols.lv.
Īpašs paldies par Madonas volejbola komandas atbalstu Madonas novada pašvaldībai, Madonas uzņēmumam SIA „Logu maiņa", kā arī SIA „Madonas namsaimnieks".
28.03.2017.