Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Futbolisti piedalās turnīrā Viļņā

JĀNIS RUKMANIS, Madonas BJSS U-14 komandas treneris

Autors • 20.03.2017.

Futbolisti piedalās turnīrā Viļņā
Burtu lielums

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta sezona sāksies jau aprīlī, kur Madonas BJSS U-14 (2003. g. dz.) komanda debitēs elites grupā starp valsts labākajām 10 komandām šajā vecumā.

Lai spēlētāji pēc iespējas labāk sagatavotos sezonai, madonieši no 10. līdz 12. martam piedalījās starptautiskajā turnīrā „Viļņa Cup 2017".
Turnīrā Lietuvas galvaspilsētā piedalījās 10 komandas no Lietuvas, Polijas, Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Kopumā trijās dienās tika aizvadītas piecas spēles. Galvenais mūsu komandas mērķis, piedaloties šādā turnīrā, bija augstas konkurences apstākļos iegūt nepieciešamo spēļu praksi, gatavojoties sezonai. Šāda līmeņa turnīri dod iespēju gūt secinājumus par padarīto un par nākamajiem soļiem gan individuālajā attīstībā, gan komandu veidošanā.
Turnīra pirmo dienu madonieši aizvadīja ar mainīgām sekmēm. Vispirms interesantā cīņā ar rezultātu 2 : 0 uzvarējām Kauņas „Tauras". Vārtus guva R. Juhnovičs, M. Ciršs. Sekoja spēle pret Polijas klubu „Bialystok". Pretinieku komanda bija ātrāka visos spēles komponentos, un tika piedzīvots zaudējums ar 0 : 4. Otrās dienas rīta spēlē mūsu futbolisti sacentās ar vietējo „BFA" Viļņa un aizvadīja kvalitatīvu, organizētu spēli, kur abām komandām bija vārtu gūšanas momenti, bet vārtsargi bija teicami, un rezultāts –
neizšķirts (0 : 0). Grupas turnīra izskaņā gaidīja sarežģīta spēle pret Latvijas TOP 3 komandu šajā vecumā – FK "Liepāja", kas šajā sezonā viesosies arī Latvijas čempionāta ietvaros Madonā. Mūsu komanda jau spēles sākumā demonstrēja nepiekāpību un pacietību pret tehniski pārākajiem pretiniekiem, bet kopumā, protams, vēl nesam gatavi tik augstā intensitātē aizvadīt pilnu spēli, un tā piekāpāmies ar 0 : 3 Liepājas futbolistiem. Spēlē par 7.-8. vietu sacentāmies ar „Super Nova Rīga". Spēle aizritēja ar skatāmu, saspēlēm un divcīņām bagātu futbolu, kur madonieši, izturot spēles sākumā pretinieku uzbrukumu „spiedienu" uz mūsu vārtiem, spēja spēles vidū pārņemt iniciatīvu, bet diemžēl nerealizēja teicamas iespējas gūt vārtus. Tikai spēles beigās rīdzinieki izmantoja mūsu spēku izsīkumu, un tika gūts minimāls zaudējums (0 : 1). Līdz ar to ierindojāmies 8. vietā.
Turnīrs palīdzēja atjaunot sadarbību starp spēlētājiem un apjaust komandas potenciālu. Šādas spēles un vide sekmē spēlētāju un komandas izaugsmi. Par dalību turnīrā jāpateicas Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolai, Ziemeļaustrumu futbola centram (ZAFC) un futbolistu vecākiem. Turpināsim pilnveidoties un augt.


21.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px