Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vai zināt, ka var iesniegt gada ienākumu deklarāciju?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 14.03.2017.

Burtu lielums

– Vai jūs zināt, ka kopš 1. marta var iesniegt gada ienākumu deklarāciju arī par pagājušo, 2016., gadu, lai saņemtu atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, un vai jūs izmantojat šo iespēju? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Daiga no Lubānas: – Šo iespēju principā es izmantoju gandrīz vai katru gadu. Ienākumu deklarāciju iesniedzu elektroniski. Arī šogad to esmu jau izdarījusi. Iesniegt to nebija nekādu tehnisku problēmu.

Ieviņa no Vecsaikavas: – Man tādas iespējas nav. Esmu pensionāre, un man nav pārmaksāta ienākuma nodokļa. Bet tiem, kam tāds ir, noteikti vajag izmantot šo iespēju, lai to atgūtu par attaisnotajiem izdevumiem.

Madoniete Līga: – Es deklarāciju iesniedzu katru gadu. Apmeklējot VID nodaļu klātienē, to esmu jau iesniegusi arī par pagājušo gadu. Patlaban gan ir diezgan lielas rindas. Varētu jau iesniegt elektroniski, bet īsti nezinu, kā tehniski pievienot attaisnojošo izdevumu čekus.

Aina no Varakļāniem: – Tā ir ļoti laba iespēja. Pašu tas vairs neskar, bet to izmanto bērni un mazbērni, jo var iesniegt attaisnojošo izdevumu čekus gan par izglītību, gan veselības aprūpes pakalpojumiem. Turklāt beidzamajos gados viņi tās iesniedz elektroniski. Tagad patiešām daudz ko atmaksā, un tas attiecas arī uz interešu izglītību, mākslas un mūzikas skolām.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px