Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sporta skolas audzēkņiem – godalgotas vietas

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 14.03.2017.

Sporta skolas audzēkņiem – godalgotas vietas
Burtu lielums

11. un 12. martā Madonas sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" slēpošanas trasē norisinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā trešais posms. 11. martā bija slēpotāju sacensība stafetēs, 12. martā – slēpošanas distancē ar masu startu.

Interesantajā sacensībā – stafetēs – jauniešu un junioru grupās godalgotas vietas izcīnīja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi. Stafetēs visražīgākie ar četrām uzvarām bija Cēsu pilsētas sporta skolas stafetes slēpotāji, Madonas BJSS un Alūksnes BJSS kontā – pa diviem augstākajiem panākumiem. Meitenēm S-14 grupas Madonas BJSS komanda (Madara Veckalniņa, Katrīna Bērziņa un Līva Šahno) izcīnīja uzvaru 3 × 2 km stafetē, apsteidzot Cēsu un Gulbenes sporta skolu komandas. V-14 grupā uzvarēja Madonas BJSS komanda – Uģis Beķeris, Silvestrs Švauksts un Lauris Kaparkalējs. Madoniešu otrā komanda – Gustavs Sināts, Kārlis Janovskis un Klāvs Pļaviņš – ieņēma trešo vietu.
V-16 grupā 3 × 5 km Uvis Akmentiņš, Ritvars Raize un Niks Saulītis no Madonas BJSS palika otrie, bet uzvarēja Cēsu pilsētas sporta skolas komanda – Arvis Jekimovs, Artūrs Tinuss un Mikus Cimdiņš. Trešo vietu S-16 grupā 3 × 2,5 km stafetē ieguva Madonas BJSS komanda – Elizabete Paura, Agnija Nagle un Kima Krūmiņa.
V-18 grupā 3 × 5 km stafetē puišiem sacentās piecas komandas, kur madonieši – Ilvars Bisenieks, Kalvis Krīgers un Raimo Vīgants – ierindojās 2. vietā, jo slēpes labāk slīdēja cēsniekiem – Rūdim Balodim, Kārlim Liepiņam, Kristeram Slavēnam, kas mūsu slēpotājus apdzina par 1:19. Trešajā vietā – Niks Pļaviņš, Didzis Avotiņš un Reinis Cīrulis.
FIS stafetes sacensībās, kur komandas divi dalībnieki mainoties slēpoja katrs trīs posmus, 2. vietu izcīnīja Madonas komanda, kurā slēpoja Kitija Auziņa un Karīna Pētersone. Madonas BJSS vīru komanda – Arvis Liepiņš un Mārtiņš Indriksons – ieņēma 6. vietu 10 komandu konkurencē.
12. martā masu startā vīriešiem uzvarēja Indulis Bikše, pārstāvot SS "Arkādija", bet Madonas BJSS slēpotājs Raimo Vīgants bija otrs ātrākais slēpotājs, Arvis Liepiņš ieņēma 6. vietu. V-18 grupā pārliecinoši ātrākais bija Raimo Vīgants, 2. vietā – Ilvars Bisenieks. V-16 grupā uzvarēja Madonas BJSS slēpotājs Niks Saulītis, 3. vietā – Uvis Akmentiņš, S-14 grupā 3. vietā – Līva Šahno.
Ar Latvijas čempionāta trešā posma sacensību rezultātiem var iepazīties vietnē www.infoski.lv.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px