4. un 5. martā Madonas vīriešu volejbola komanda aizvadīja divas spēles Latvijas volejbola Nacionālās līgas 2. divīzijas ietvaros.
4. martā komanda viesojās pie „Jelgavas NSC" komandas un svinēja svarīgu uzvaru ar rezultātu 3 : 1. Savukārt 5. martā Madonas volejbolisti mājas spēlē tikās ar komandu VK „Jūrmala/T" un guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3 : 0.
Pēc šīm divām svarīgajām uzvarām Madonas volejbolisti turnīra tabulā pacēlās no 7. uz 4. vietu 11 komandu konkurencē.
Pēdējo regulārā čempionāta spēli Madonas volejbolisti aizvadīja svētdien, 12. martā, Madonas sporta centrā spēlējot pret „Kuldīgas NSS" komandu, kas turnīra tabulā pagaidām atrodas vienu vietu virs Madonas komandas – 3. vietā.
Sīkāku informāciju var atrast Latvijas Volejbola federācijas (volejbols.lv) mājas lapā.
Paldies par Madonas volejbola komandas atbalstu Madonas novada pašvaldībai, Madonas uzņēmumam SIA „Logu maiņa", kā arī SIA „Madonas namsaimnieks".