12. februārī Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās U-14 vecuma grupai, kurā tika sadalīti 18 medaļu komplekti.
Madonas MBJSS audzēkņi izcīnīja vienu medaļu. Lai varētu piedalīties šajās sacensībās, bija nepieciešams kvalificēties vienā no četrām notiekošajām zonas sacensībām visā Latvijā. No katras zonas kvalificējās pieci labākie dalībnieki katrā disciplīnā. Sacensības notika Kuldīgā, Limbažos, Jēkabpilī un Rīgā.
Pirmo reizi startējot Latvijas mēroga sacensībās, Jānis Pauniņš 1000 m skrējienā izcīnīja 2. vietu un 60 m – 13. vietu. Renārs Pakulis augstlēkšanā ieņēma 4. vietu. Luīze Barkāne tāllēkšanā ierindojās 11. vietā un lodes grūšanā – 13. vietā. Laura Dubrovska augstlēkšanā bija 15. vietā. Madonas meitenes – Renāte Tropa, Luīze Barkāne, Laura Dubrovska, Arīna Auziņa – piedalījās arī 4 × 160 m stafetē, izcīnot 14. vietu.
08.03.2017.