Madonas BJSS U-19/"VEMOLS" komanda papildus startam LBL2 treniņspēļu nolūkos spēlē Balvu novada atklātajā čempionātā basketbolā vīriešiem.
Čempionātā piedalās 9 komandas no Balvu novada, Gulbenes, Rugājiem, Madonas, kuras izspēlē 1 apļa turnīru. 1.-8. vieta iekļūst play-off, kur tiek izspēlēts vienmīnus sistēmas formāts.
Regulārajā čempionātā komanda Madonas BJSS U-19/"VEMOLS" visās 8 spēlēs izcīnīja uzvaras, rezultāti ir šādi: 65 : 25 – pret Balvu BJSS; 44 : 43 – pret Balvu komandu; 75 : 31 – pret komandu "Naudaskalns"; 78 : 56 – pret "Tilžu"; 52 : 39 – pret "Rugājiem"; 58 : 39 – pret komandu "Vīksna"; 51 : 47 – pret Rugāju SC; 63 : 40 – pret BK "Lazdukalns".
26. februārī uzreiz pēc uzvaras LBL2 spēlē pret BS "Rīga" Madonā devāmies uz Balviem. Izcīnījām uzvaru beidzamajā regulārā čempionāta spēlē un guvām uzvaru play-off pirmajā kārtā ceturtdaļfinālā pret Balvu BJSS – 57 : 36.
Pusfinālspēle un finālspēles notiks 25. martā Balvos.
07.03.2017.