Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: policistiem makā 30 eiro

Redakcija

Autors • 28.02.2017.

Burtu lielums

Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža pavēle par Ceļu policijas darba organizācijas izmaiņām paredz arī liegumu policistiem darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro. – Kādas ir jūsu domas par šādu ierobežojumu? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Ļaudonas: – Es domāju, ka tas tiek ieviests, vairāk domājot par policijas sabiedriskā tēla veidošanu. Ir dzirdēti dažādi nostāsti, kad strīdīgās situācijās šoferiem tiek dots mājiens, ka to visu var nokārtot bez oficiālas soda kvīts. Beidzamajā laikā gan policistus pašus vairāk ķer un viņi raustās kaut ko tādu darīt.

Laimonis no Cesvaines: – Gan jau tas palīdzēs novērst policistu un šoferu sarunāšanas iespējas. Turklāt tagad taču ir kartes. Cik vajag, tik skaidru naudu no bankomāta var izņemt arī pēc darba.

Alda no Ļaudonas: – Nedaudz absurds jau šis liegums ir. Katrā ziņā man šķiet, ka tas tomēr ir neliels apgrūtinājums. Mazums, kas cilvēkam pēc darba ir jānopērk, bet vēl ne visur var norēķināties ar karti. Taču, ja Lietuvā tas strādā, var izmēģināt arī Latvijā.

Jānis no Jēkabpils: – Par šādu pavēli uzzinu no jums. Jācer, ka tas mazinās policistu un šoferu „sarunāšanas iespējas" satiksmes noteikumu pārkāpumu gadījumos. Kam policistiem nēsāt līdzi skaidru naudu, ja veikalos un citviet var norēķināties arī ar karti?

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

01.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px