Rīt, 25. februārī, apritot gadam, kopš Madonā, tirdzniecības namā "Konzums", atvērta SIA "Junge" kafejnīca, būs svētku diena ar našķiem visiem apmeklētājiem, ne tikai "Junges" kolektīvam. Sakot vārdus "Apsveicu!", ikvienam pirkumam tiks piemērota 10% atlaide.
Kafejnīcas "Junge" vadītāja Iveta Jurkāne atzina, ka pirmais jaunās kafejnīcas darba gads paskrējis ļoti ātri un bijis sprigans. Vaicāta par madoniešu paradumiem, viņa dalījās savos vērojumos: – Pieprasījums atšķiras pa dienām, un ir svētki, kad vairāk pērk tortes un kūkas, ir ikdiena, kad priekšroka tiek dota bulciņām, pīrādziņiem, plātsmaizēm, taču līdzās saldajam vajadzīgs arī sāļais. Uzklausām vēlmes, mēģinām pielāgoties. Ja, atklājot jauno "Junges" kafejnīcu Madonā, bija nelielas šaubas par to, vai būs pietiekami daudz apmeklētāju, tagad tās ir kliedētas. Ļaudis atzīst: "Kafejnīcā ir mājīga vide, laba kafija un plašs sortiments."
SIA "Junge" valdes priekšsēdētājs Kaspars Garlejs atklāja, ka šīs dienas ir nozīmīgas arī vēl ar citu svarīgu notikumu – konditorejas izstrādājumu ražotājs "Junge" ar ES ELFLA atbalstu uzsāks īstenot jaunu un vērienīgu projektu Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākuma "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" ietvaros. Investīciju projekts paredz ieguldīt vairāk nekā vienu miljonu eiro jaunas konditorejas izstrādājumu ražotnes būvniecībā Madonā, kā arī ražošanas iekārtas iegādē. Jaunās konditorejas fabrikas projekta autors ir SIA "B&L projekti". – Projekta īstenošanas uzsākšanai ir palikusi tikai "aste", kam ir jāpārkāpj. Iecerēts, ka mums būs jauna konditorejas fabrika ar ISO sertifikātu un iespēju eksportēt. Līdz ar jaunās ražotnes celtniecību strādājam pie dažādiem jauniem produktiem, jaunām receptēm, jaunu tehnoloģiju ieviešanas, jo ražojam arī eksportam, – apstiprināja Kaspars Garlejs.
SIA "Junge" jaunās konditorejas fabrikas celtniecību sāks konkursa kārtībā izvēlētā Latvijas kompānija "Wolf System". Savukārt konkursā par čabatas (ciabatta) tipa mīklas dalītāja iegādi pretendentu vidū uzvarēja kompānija "UAB Kartagena".
Projektā ir paredzēts, ka celtniekiem jaunā ražotne ir jāuzceļ līdz šā gada oktobra beigām. Līdz ar ražotnes uzcelšanu konditorejas cehus ieplānots pārvietot no līdzšinējās "Krūmiņa beķerejas" ražošanas telpām, kuras jau kļuvušas par mazām, uz jauno fabriku. Nu jau apritējuši 20 gadu, kopš Madonā darbojas "Krūmiņa beķereja".
"Krūmiņa beķereja" ir uzņēmuma SIA "Junge" struktūrvienība. Vēl viena struktūrvienība atrodas Jēkabpilī – "Kūku paradīze".
– "Krūmiņa beķerejā" jau tagad top eksporta produkcija, bet pasūtītāji prasa arvien ko jaunu. Mēs pilnveidojam savu sortimentu, to pārskatām, arī meklējam, no kā varētu atteikties. Tieši otrādi – mēģinām koncentrēties un vairāk ražot viena veida produkciju, jo sortiments ir kļuvis jau pārāk plašs. Mainās arī cepēji, bet visi, pirms uzsāk darbu, ir jāapmāca, kamēr iegūst profesionālu līmeni. Jaunais konditorejas uzņēmums būs aprīkots ar ļoti labām vācu iekārtām, ar tehnoloģijām no Vācijas, kas ļaus ražot kvalitatīvu konditorejas izstrādājumu klāstu, ko paredzēts eksportēt. Arī darbavietām būs vajadzīgi prasmīgi cepēji, konditori, strādnieki. Ja mēs visi kopā – gan vadība, gan strādnieki, gan tehnologi – labi strādāsim, tas nozīmē, ka dabūsim labu produktu. Ja tiksim pie laba produkta, dabūsim labu apjomu, ja dabūsim labu apjomu, spēsim maksāt labas algas. Ja strādāsim slikti, mums nebūs eksporta, līdz ar to – arī attiecīgi zemas algas, – uzsvēra Kaspars Garlejs. Viņaprāt, tam, ka produkcijai rasts noiets, ir liela nozīme: – Eksportējam uz Igauniju, Lietuvu un Vāciju. Igauņi ir iecienījuši ķiršu drumstalu maizītes, arī čabatas (ciabatta), Vācijā labs noiets ir ābolu riņķīšiem, tāpat tortēm u. c.
Par to, kā beķerejai radās nepieciešamība paplašināties, viņš sacīja: – Ja esat bijuši mūsu beķerejas cehos, redzējāt, ka tur jau ir kļuvis par šauru. Sākām kopā ar akcionāriem domāt un meklēt risinājumu 2015. gada augustā, bet gada beigās – zīmēt skici. Pagāja laiks, kamēr visu vajadzīgo projektam sagatavojām un saskaņojām. Pamazām virzīsimies uz priekšu.
Valdes priekšsēdētājs iezīmēja, ka uzprojektētā jaunā ražotne pagaidām ir vienstāva celtne ar apbūves laukumu 1405 kvadrātmetri, bet ar iespēju nepieciešamības gadījumā uzbūvēt otro stāvu.
Kaspars Garlejs novērtēja, ka jaunais projekts top kontekstā ar Madonas novada pašvaldības prioritāti – atbalstīt uzņēmējdarbību, jaunu ražotņu celtniecību. Laba sadarbība ir ar uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļu, tās vadītāju Romānu Hačatrjanu, arī būvvaldē ir pretimnākoši speciālisti.
Uz vaicājumu, vai līdz ar vācu tehnoloģijām nepazudīs latviskie pīrādziņi, saņēmām atbildi – nav pamata domāt, ka tie pazudīs no sortimenta. Uzņēmuma akcionāre Aiva Garleja papildināja: – Būs arī roku darbs, jo iekārtas jau visu nepaveiks. Vajag atvieglot roku darbu, bet ne visu var atvieglot. Ja strādās tikai mašīnas, tad saražotais būs vienāds – gan Polijā, gan Vācijā, gan Latvijā. Katram ražotājam ir savs rokraksts, kas tiks saglabāts.
24.02.2017.