Tikko esam aizvadījuši Valentīna dienu un uz romantiskas nots varam gatavoties 8. marta atnākšanai. Starptautiskās sieviešu dienas – 8. marta – vakarā Madonas kultūras namā uzstāsies ģitārists Mārcis Auziņš (attēlā). Dzimtajā Madonā apdāvinātais mūziķis ieradīsies savas koncerttūres „Viens" ietvaros.
„Stars" jau rakstīja, ka ģitārists Mārcis Auziņš klajā laidis savu pirmo soloalbumu „Viens", kurā ierakstītas divpadsmit Raimonda Paula melodijas, kas aranžētas vienam instrumentam – ģitārai. Albuma „Viens" ierakstā nav izmantoti papildu instrumenti vai vairāki ieraksta celiņi, tikai ģitāra kā soloinstruments. Tas ir pirmais pilnais šāda veida albums Latvijā. Albuma izdevējs ir „Mikrofona ieraksti".
17.02.2017.