Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Valentīndiena

Redakcija

Autors • 13.02.2017.

Burtu lielums

Vai Valentīndiena ir arī jūsu svētki, un kā jūs tos svinat? – vakar, Valentīndienas priekšvakarā, vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Liene no Madonas: – Laikam, ka šobrīd, kad ir ģimene, vairs tā īsti ne, bet bija periods, kad svinējām. Tas gan, manuprāt, vairāk ir atkarīgs no otras pusītes. Bet svētki jau ir skaisti vienmēr.

Vladimirs no Bērzaunes: – Protams! Tagad tieši ejam ar draugu dāvanas gādāt. Domāju, ka mūsu otrajām pusītēm būs pārsteigums un svētki izdosies. Kamēr jauni, tikmēr jācenšas pārsteigt, vecumdienās varbūt tik labi vairs nesanāks.

Artūrs no Madonas: – Tie ir svētki, kurus sākām svinēt jau skolas laikā, no mazākajām klasēm – sūtījām vēstulītes, sirsniņas līmējām. Manuprāt, svētku jau nekad nav par daudz, lai tā ikdienas rutīna neiestājas.

Sandra no Vestienas: – Nē, tie nav svētki priekš manis. Bet svētki jau ir ļoti jauki, it īpaši iecienīti jauniešu vidū.

Laura no Lauteres: – Īsti nevarētu tā teikt – neesmu vēl tos dzīvē tā īsti izjutusi. Es domāju, ka šie svētki cilvēkus iepriecina, un, ja šajā drūmajā periodā ir iespējams kaut kā ikdienu padarīt krāsaināku – kāpēc tad ne?

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


14.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px