Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vakcinēšanās pret gripu

Redakcija

Autors • 06.02.2017.

Burtu lielums

Latvijā turpinās gripas epidēmija. Kā prognozē infektologi, tās periods šajā sezonā būs ilgāks nekā pērn. No gripas vai tās komplikācijām ir jau miruši 7 cilvēki. – Vai jūs atbalstāt vakcinēšanos pret gripu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris no Mārcienas: – Ja to apmaksātu valsts vai maksa būtu minimāla, man nekas nebūtu pret to. Tad arī es vakcinētos. Man vispār nav saprotams, kāpēc elementārie medicīniskie pakalpojumi mūsu valstī ir tik dārgi. Lai stiprinātu imunitāti, ēdu medu, ķiplokus, dārzeņus un, kā jau laukos, daudz uzturos svaigā gaisā.

Madonietis Cigors: – Es nekad pret gripu neesmu vakcinējies, bet es arī neslimoju. Man ir stipra imunitāte. Ēdu vitamīnus. Turklāt tagad pie ārsta jau tāpat ir grūti tikt, ir lielas rindas.

Madonietis Arnis: – Pret gripu neesmu vakcinējies, bet man nav arī nekādu problēmu. Man liekas, ka imunitāti labāk stiprināt, izmantojot tautas līdzekļus. Obligāti ir jāēd medus, tāpat ķiploki, arī tējas jādzer. Protams, katru dienu ir arī daudz jāuzturas svaigā gaisā.

Madoniete Aija: – Es to nedaru, jo baidos no potēm. Gripas epidēmijas laikā apkārt daudz nestaigājam, lai nesaķertu kādu vīrusu. Arī ar tautas līdzekļiem pārāk neaizraujamies, lietojam tikai tad, kad vajadzīgs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

07.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px