Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Arī šogad spēlējam dambreti Madonā

HERBERTS MILLERS, sacensību vadītājs

Autors • 06.02.2017.

Arī šogad spēlējam dambreti Madonā
Burtu lielums

28. janvārī Madonas sporta centrā turpinājās bērnu un jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē. Uz piekto dambretes turnīra kārtu ieradās 72 dalībnieki (32 meitenes un 40 zēni).

Meitenes spēlēja kopā ar zēniem. Katram bija jāizspēlē septiņas partijas.
Iesācēju grupā sacentās 25 dalībnieki (8 meitenes un 17 zēni). Meitenēm 1. un 2. vietu izcīnīja dzelzavietes Amanda Švirkste un Estere Mizuka, bet 3. vietā – Megija Kokare no Barkavas pamatskolas. Zēniem 1. un 2. vietā – liezērieši Jēkabs Stepiņš un Kristaps Dolbe, bet 3. vietā – barkavietis Mārcis Erastovs.
Jaunākajā grupā spēlēja 33 dalībnieki (16 meitenes un 17 zēni). Meitenēm uzvarēja Dina Juhneviča no Dzelzavas pamatskolas, bet 2. un 3. vietā – liezērietes Terēze Stepiņa un Elena Mikoviča. Zēniem 1. un 2. vietā – barkavieši Kristaps Vilks un Markuss Naglis, bet 3. vietā – liezērietis Juris Mikovičs.
Vidējā grupā piedalījās 14 dalībnieki (8 meitenes un 6 zēni). Meitenēm 1. un 3. vietā – liezērietes Kristiāna Fridrihsone un Signe Strazdiņa, bet 2. vietā – Diāna Toča no Barkavas pamatskolas. Zēniem uzvarēja barkavietis Kristiāns Mileiko, 2. vietā – Adrians Romanovskis (Madonas pilsētas 2. vidusskola), 3. vietā – Jānis Litke (Degumnieku pamatskola), bet vecāko grupu pārstāvēja Madonas pilsētas 2. vidusskolas spēlētājs Dairis Stvolkovs.
Dambretes čempionātam apkopotas piecas kārtas. Sacensībās piedalījās 122 dalībnieki (52 meitenes un 70 zēni). Iesācēju grupā līderu pozīcijā atrodas liezērietis Kristaps Dolbe (57 punkti) un Amanda Švirkste (51 punkts) no Dzelzavas pamatskolas. Jaunākajā grupā labākie spēlētāji ir liezēriete Terēze Stepiņa (Latvijas jaunatnes čempionāta fināliste) ar 55 punktiem un Alekss Kozulis ar 48 punktiem no Degumnieku pamatskolas. Vidējā grupā pirmajā vietā – barkaviete Diāna Toča (46 punkti) un Adrians Romanovskis (45 punkti) no Madonas pilsētas 2. vidusskolas.
Līdz finālam palikušas vēl trīs kārtas, un viss var mainīties. Otrā pusgada vērtējumā apbalvos trīs spēlētājus pēc izcīnītajiem punktiem trīs labākajās kārtās. Gada kopvērtējumā apbalvos sešus spēlētājus, saskaitot sešu labāko kārtu rezultātus no astoņām kārtām.
Nākamās spēles paredzētas Madonas pilsētas sporta centrā 25. februārī un 25. martā. Noslēguma turnīrs un apbalvošana notiks 29. aprīlī.
Dalībniekiem pieteikties pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni 29455052.


07.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px