Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: līdzšinējais pašvaldības darbs

Redakcija

Autors • 16.01.2017.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka šogad 3. jūnijā notiks pašvaldību vēlēšanas, un kā vērtējat līdzšinējo pašvaldības darbu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Juris no Cesvaines pagasta: – Viedokļi šai ziņā dalās, bet es vērtēju diezgan pozitīvi. Vismaz sabiedriskās ēkas ir atjaunotas. Arī pats vadītājs Vilnis Špats nav augstprātīgs, aprunājas ar cilvēkiem. Esmu dzirdējis, ka nākotnē Cesvaines domes nebūs, it kā būšot jauna reforma. Cesvaines novads gan būtu jāsaglabā, varbūt vienīgi vajadzētu palielināt kontroli par līdzekļu izlietojumu.

Aldis no Ošupes pagasta: – Par vēlēšanām esmu dzirdējis un, protams, tajās piedalīšos. Man gan labāk patiktu, ja Ošupes pagasts atrastos Lubānas novadā. Tas ir daudz tuvāk nekā Madona, un Lubāna ir arī bagātāka. Pozitīvi, ka vismaz ceļi pagastā tiek tīrīti regulāri. Taisni apbrīnojami, ka tas tiek darīts bez īpaša atgādinājuma.

Žanis no Lazdonas: – To es uzzinu tagad no jums, bet vēlēšanās piedalīšos. Domāju, ka arī pēc vēlēšanām sliktāk jau nebūs.

Mudīte no Praulienas pagasta: – Parasti vēlēšanās piedalos.Gribētos, lai ziemā slidenā laikā tiktu nodrošināta visu ceļu kaisīšana, arī Tocē – Lazdonas otrajā pusē. Vietējie ceļi tiek iztīrīti, bet lielais ceļš netiek kaisīts. Pat pilsētas 2. maršruta šoferi bieži saka, ka līdz mums pa ledu nebraukšot.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

17.01.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px