8. janvārī Tehvandi stadionā Otepē norisinājās sacensības biatlona sprintā – "Varska Originaal Noortesari" kausa izcīņas otrais posms.
Kausa izcīņā sprintā piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti, kas sacentās ar spēcīgajiem igauņu biatlonistiem, kuri gandrīz visās grupās guva uzvaru. Patīkams izņēmums bija madonieša llvara Bisenieka veiksmīgais sniegums – viņš savā vecuma grupā izcīnīja uzvaru. Savā grupā (2002./2003. g. dz.) Kima Krūmiņa ierindojās godalgotajā 3. vietā, Jēkabs Putniņš – 4. vietā, Līvai Šahno – 5. vieta. Lībai Martai Igaunei (2004. g. dz.) 3 km sprintā – 2. vieta. Agnija Nagle, Dana Nagle un Elizabete Paura ieņēma 6.- 8. vietu, Kārlis Ernests Janovskis – 7. vietu, Anrijs Pušņakovs – 13. vietā, Raivis Voselis – 15. vietā.
Jānim Putniņam M50 gru-pā – 3. vieta, Andim Pušņakovam savā grupā – 5. vieta.
17.01.2017.