VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās "Kāruma kausa" izcīņas otrā posma turnīriem pieteikušās 138 komandas, pārspējot rudenī sasniegto rekordu (124).
"Kāruma kausa" izcīņas otrās kārtas turnīri skolēnu brīvdienu noslēgumā notika Cēsīs, Jelgavā, Limbažos, Madonā, Mārupē, Ogrē, Saldū, Tukumā, kā arī trijās sporta zālēs Rīgā ("Juglā", "Rīdzenē" un Imantas vidusskolā).
Mazie basketbolisti sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīja vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām.
Spēles risinājās 4 × 8 minūtes. Komandā vajadzēja piedalīties vismaz astoņiem spēlētājiem. Katram spēlētājam bija jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa. U-10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā varēja būt četri spēlētāji.
U-10 (2007. g. dz.) komanda "Madona" ar rezultātu 50 : 29 pieveica "Jēkabpili", ar 46 : 34 sekoja uzvara spēlē pret Rēzeknes "Ezerzemi", bet ar 30 : 63 – piedzīvots zaudējums spēlē ar Līvānu komandu. Komanda "Madona/Ērgļi" zaudēja "Rugājiem" ar 25 : 34, bet uzvarēja "Madonu 2" (52 : 23) un Jēkabpils 2 komandu (61 : 11). Komanda "Madona 2" (2008./2009. g. dz.), kurā trenējas tikai seši zēni (gaidām pievienojamies jaunus basketbolistus), zaudēja komandas "Madona/Ērgļi" puišiem (23 : 52), "Rugājiem" (14 : 41), bet svinēja uzvaru pār komandu "Jēkabpils 2" (49 : 17).
U-11 (2006. g. dz.) komanda "Madona" pirmajā spēlē zaudēja Jēkabpils zēniem (40 : 53), bet uzvarēja spēlē pret Rēzeknes "Ezerzemi" (64 : 49) un "Alūksni" (68 : 42). Komandai "Madona/Ērgļi" – zaudējums pret "Līvāniem" (25 : 79), bet uzvara pār "Aizkraukli" (38 : 37) un Rēzeknes novada BJSS komandu (52 : 21).
Joprojām aicinām 2006./2007./2008./2009. g. dz. zēnus pieteikties Madonas BJSS basketbola nodaļā un trenēties basketbolā, jo basketbols ir foršs.
Plānots, ka "Kāruma kausa" izcīņas trešā posma turnīri notiks 14. un 15. martā, bet finālturnīrs norisināsies 1.-4. jūnijā.
10.01.2017.