Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Jaunā gada sagaidīšana

Redakcija

Autors • 02.01.2017.

Burtu lielums

Kādā noskaņā sagaidījāt Jauno gadu un ko gribētu jaunajā – 2017. – gadā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Lāsma no Iršu pagasta: – To sagaidījām mierīgā gaisotnē mājās ģimenes lokā ar garšīgiem ēdieniem, ar „Mežezeru", skatoties Jaungada raidījumus. Šogad iztikām arī bez uguņošanas, jo nekādu pilsētas burzmu jau negribējās. Jaunajā gadā vēlētos, lai noteikti būtu miers Latvijā un pasaulē, kā arī saticību savā ģimenē un lai cilvēkiem būtu darbavietas.

Pēteris no Saikavas: – Jauno gadu sagaidīju mājās kopā ar ģimeni. Gribētos, lai šogad cilvēkiem kaut drusciņ pieliktu pie algām un vismaz jaunajiem būtu darbs Latvijā. Mēs, vecie, jau kaut kā izdzīvosim, bet, protams, būtu labi, ja arī mums palielinātu pensijas. Daudziem jau ir ļoti grūti iztikt. Un lai šogad ir arī jauna valdība!

Igors no Praulienas: – Sabrauca bērni, un Jauno gadu mājās ģimenes lokā sagaidījām klusi, mierīgi. Svētki šoreiz bija īsi – tikai divas brīvdienas, un jau nākamajā dienā visiem bija jābūt darbā. Neko īpašu jaunajā gadā negribu, lai tikai būtu miers, darbs, iztikšana un veselība.

Sandra no Ļaudonas: – Jauno gadu kopā ar vīru sagaidījām mājās, bet dēlu palaidām svinēt kopā ar draugiem. Jaunajā gadā gribētos, lai ir laba veselība. Tad arī būs viss pārējais.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

03.01.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px