Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Jaungada sagaidīšana

Redakcija

Autors • 27.12.2016.

Burtu lielums

Vai esat jau izdomājuši, kā sagaidīsiet Jauno – 2017. – gadu, un kāds jums bijis šis gads, līdz kura izskaņai ir palikušas vairs tikai dažas dienas? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ilga: – Gads kā jau gads, nekas tāds īpašs nav piedzīvots. Nav arī zināms, kādā noskaņā tiks sagaidīts Jaunais gads. Daudz būs atkarīgs, vai darba devējs sarūpēs solīto Jaungada dāvanu. Droši vien aiziesim uz Saieta laukumu, lai noskatītos salūtu.

Taņa no Vecpiebalgas novada: – Noteikti sagaidīsim ģimenes lokā. Aizbrauksim uz Cēsīm paskatīties salūtu. Cēsis ir skaista pilsēta, bet Madona man, starp citu, patīk labāk. Jaungada naktī palikšu kopā ar mazbērniem, lai bērni varētu apmeklēt gadumijas pasākumus. Man šis gads ir bijis labs, neko sliktu nevaru teikt.

Dzidra no Saikavas: – Šis gads vispār ir bijis labs. Arī veselība turas, un tas ir pats galvenais. Jauno gadu sagaidīšu mājās. Pie manis ciemos ir atbraukusi viena mazmeita, bet pārējie mazbērni ir ārzemēs. Atbraukt uz Jaungadu no Anglijas un Norvēģijas jau nav tik vienkārši.

Ingars no Līdēres: – Vispirms mājās sagaidām Jauno gadu, bet pēc tam apciemojam arī kaimiņus. Paši noorganizējam arī nelielu svētku uguņošanu, lai būtu priecīgāk un jautrāk. Atskatoties uz šo gadu – tas varēja būt arī labāks.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

28.12.2016.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px