25. decembrī pulksten 18 Bērzaunes evaņģēliski luteriskajā baznīcā ar koncertu "Tik laimīgs" uzstāsies trio "Mediante".
Koncertā "Tik laimīgs" divu dzirkstošu vokālu un jutīgas akordeona spēles izpildījumā būs iespēja latviešu valodā dzirdēt gan iemīļotas, gan mazāk dzirdētas Ziemassvētku dziesmas.
Kā teikts preses relīzē, "Mediante" ir profesionāls un muzikāli dinamisks trio, kas katrā jaunā aranžijā meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma un svingam raksturīgās improvizācijas apvienojumu. Lai atsvaidzinātu klausītāju jau ierasto repertuāru, trio Latvijas un pasaules mūzikas pērļu vidū apzināti meklē sen nedzirdētas un mazliet piemirstas kompozīcijas.
Mūziķi – Laine Kārkliņa, Zane Jankuna un Māris Rozenfelds – iepazinās, kopā mācoties Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā. Jaunieši ir ieguvuši akadēmiskās zināšanas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī lepojas ar nozīmīgiem individuāliem sasniegumiem un plašu profesionālo pieredzi vietēja mēroga un starptautiskos koncertos.
Muzikālo sadarbību apvienībā "Mediante" mūziķi uzsāka pirms gada, un, lai gan daudziem trio vēl ir neiepazīts tīrradnis, viņu sniegumu jau atzinīgi novērtējuši un iemīļojuši klausītāji gan tuvākās, gan tālākās Latvijas pilsētās.
Sagatavoja INESE ELSIŅA
21.12.2016.