Novembra beigās Dzelzavas pamatskolā pulcējās bijušā Madonas rajona 1.-4. klašu skolēni, lai noskaidrotu uzvarētājus dambretē četrās grupās.
1.-2. klašu meitenes – pārliecinoši uzvarēja Elena Mikoviča no Liezēres pamatskolas. Otrajā vietā – Amanda Švirkste no Dzelzavas pamatskolas, kas uzvarētājai zaudēja 1,5 punktus. Trešajā vietā – Jolanta Cīrule no Bērzaunes pamatskolas. Grupā piedalījās 14 meitenes no 12 skolām.
1.-2. klašu zēni – ar 6 punktiem no 7 finālu sasniedza divi dalībnieki – Dāniels Sondors no Barkavas pamatskolas un Kristaps Dolbe no Liezēres pamatskolas. Papildu rādītāji viņus ierindoja minētajā secībā. Trešajā vietā – Jānis Spaile no Kalsnavas pamatskolas.
3.-4. klašu meitenēm pārliecinoši ar 7 punktiem no 7 uzvarēja Terēze Stepiņa no Liezēres pamatskolas. Otrajā vietā ierindojās Elīna Krūmiņa no Bērzaunes pamatskolas, trešajā –
Signe Valdmane no Kalsnavas pamatskolas. Zēniem uzvarēja Markuss Naglis no Barkavas pamatskolas. Otrajā vietā – Alekss Kozulis no Degumnieku pamatskolas, trešajā – Māris Savickis no Madonas pilsētas 1. vidusskolas.
Paldies Dzelzavas pamatskolas skolotājiem un darbiniekiem par sacensību dalībnieku uzņemšanu un drosmi noorganizēt šo turnīru. Paldies arī specskolas pavāriem par siltajām pusdienām, ko pasniedza visiem sacensību dalībniekiem.
06.12.2016.