Rudens brīvdienās, 24. oktobrī, notika Madonas starpnovadu skolu krievu valodas skolotāju metodiskās apvienības izbraukuma seminārs. Man bija patiess prieks sagaidīt Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskolā savas kolēģes no Vestienas, Bērzaunes, Mārcienas, Kusas, Kalsnavas, Ļaudonas, Meirānu, Praulienas, Cesvaines un Madonas skolām.
Izrādās, lielākā daļa kolēģu Sausnējā ir pirmo reizi. Sākumā ciemiņi apmeklēja Sausnējas pagasta vēstures muzeju, tad devāmies uz skolu. Pēc nelielas iepazīšanās ar Sausnējas skolu un kafijas pauzītes uzsākām darbu. Semināra gaitā tika pārrunāti jautājumi, kuri mūsu priekšmetā un audzināšanas darbā ir aktuāli. Semināru vadīja krievu valodas skolotāju MA vadītāja Aija Šmeisa.
Mūsu apvienība strādā teicami, un tas zināmā mērā ir vadītājas Aijas Šmeisas nopelns. Skolotāja Šmeisa ir vairāku projektu dalībniece, mācību grāmatu autore un lielisks pedagogs. Aija vairāku gadu garumā godprātīgi veic MA vadītājas pienākumus, organizējot seminārus, kursu nodarbības, tikšanos ar mācību grāmatu autoriem, augstskolu pasniedzējiem, plānojot ekskursijas, teātra izrāžu apmeklējumus un izbraukuma seminārus. Paldies Aijai! Paldies mūsu skolas ciemiņiem no pārnovadu skolām!
Lai visiem skolēniem un skolotājiem veiksmīgs nākamais darba posms!