Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Sanda Ozoliņa atgriešanās trenera statusā

Redakcija

Autors • 01.11.2016.

Burtu lielums

Leģendārais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš ir kļuvis par Rīgas „Dinamo", kas KHL aizvada savu sliktāko sezonu, galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu. – Vai Sanda Ozoliņa atgriešanās trenera statusā ienesīs pozitīvas pārmaiņas Rīgas „Dinamo" sniegumā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aleksandrs no Ošupes: – Tas varētu nākt tikai par labu. Katrā ziņā tādas cerības, ka, Sanda iedvesmots, varētu uzlaboties komandas sniegums, ir. Šajā sezonā viņiem neveicas, un vaina varbūt ir vadībā. Labi būtu, ja treneru sastāvam vēl izdotos piesaistīt mūsu „mūri" – Artūru Irbi.

Madonietis Ārijs: – Rīgas „Dinamo" sniegumu šajā sezonā var skaidrot arī ar sportiskām neveiksmēm. Sportā jau ir visādi. Cerams, ka tagad spēle uzlabosies. Sandis jau vienmēr ir pratis kolektīvu saliedēt.

Madonietis Juris: – Sandis komandu spēs saliedēt, un tas jau būtu daudz. Viņš taču ir pasaules mēroga hokejists. Viņam kā Paulam, kam nevajagot pat spēlēt: pietiek uzkāpt uz skatuves, paklanīties – un skatītāji jau aplaudē. Tā būs arī Sandim. Viņa autoritāte nospēlēs pozitīvu lomu.

Madonietis Aivars: – Šogad Rīgas „Dinamo" nav ne tāda sastāva, ne stipra trenera. Ar muļķīgām kļūdām viņi paši sevi norok. Labāks varētu būt arī menedžeris. Sandis ar savu autoritāti kaut ko jau panāks.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px