Mārcienas BMX trasē notika Madonas BMX kluba sezonas noslēguma sacensības, kuras rīko katru gadu sezonas beigās, parasti tas notiek oktobra pirmajā nedēļā.
Iepriekš šo pasākumu rīkojām Madonas un Gulbenes trasēs. Šoreiz par sacensību norises vietu izvēlējāmies Mārcienas BMX trasi, jo šī trase ir ļoti piemērota gan lielajiem, gan mazajiem braucējiem un arī iesācējiem. Daudziem mūsu kluba sportistiem un to vecākiem patīk šīs trases elementu specifika – tā ir gan ātra, gan tajā pašā laikā tehniska.
Uz mūsu kluba pasākumu ieradās ap 30 sportistu, viņu skaitā arī no Gulbenes, Balviem, Vecpiebalgas, un, protams, sacensībās piedalījās mūsu klubiņa "BMX Madona" dalībnieki. Protams, neiztika arī bez skatītājiem. Sportisti tika sadalīti vecuma grupās, sākot no 5 gadiem līdz pat grupai 30+. Katrā grupā labākie braucēji tika apbalvoti ar piemiņas medaļām no Madonas BMX kluba un dažādiem našķiem. Pēc apbalvošanas un kopējās fotografēšanās pulcējāmies pie tradicionālā zupas katla. Ar sportistiem, viņu vecākiem pārrunājām sezonas veiksmes un neveiksmes, kā arī apspriedām nākotnes plānus. Tika runāts diezgan daudz arī par to, ka vajadzētu rīkot treniņus un arī vairāk sacensību Mārcienas BMX trasē, kas ļautu šai trasei dzīvot, elpot un būt vienmēr koptai un mīlētai.
Gribu aicināt vecākus būt nedaudz aktīvākiem, drošākiem, un, ja arī rodas kādi jautājumi attiecībā uz BMX, droši varat sazināties ar mani, Guntaru Ļebedevu, jo nākotnē vēlētos redzēt arī no Mārcienas labus BMX braucējus.