Madonas BJSS jaunie basketbolisti (2006./2007. g. dz.) 14. oktobrī uzsāka cīņas BBBL (Baltic Boys Basketball Leaque) jeb Baltijas zēnu basketbola līgā.
Spēles notika Tartu Universitātes sporta hallē. Spēļu pieredze Latvijā komandai bija ļoti maza, treniņu apmeklējums – arī ne tuvu vēlamajam, un motivācija trenēties jāpalielina – tāpēc izvēlējāmies spēlēt šajā līgā jau tik agrā vecumā. Protams, spēļu rezultāti var šķist graujoši, bet uzskatām, ka progresēsim un lielās uzvaras mums vēl tikai priekšā.
Šajā posmā trijās dienās aizvadījām piecas spēles, visās zaudējām. Spēlē pret "Tartu Palliklubi" (Igaunija) rezultāts bija 45 : 24, ar 17 : 70 zaudējām Raplamaa (Igaunija), BC "Tartu" (Igaunija) zaudējām ar 59 : 38. Ar 21 : 51 noslēdzās spēle ar komandu "Keila KK" (Igaunija), ar 17 : 41 – spēlējot pret "MuKi" (Somija). Sīkāk – mājas lapā www.bbbl.info.
Pirmo reizi uz trim dienām prom no mājām, daudz spēļu, citādāka kārtība… Ceru, ka esam guvuši ļoti lielu dzīves pieredzi un sapratni par jaunām, svešām lietām.
Nākamais atskaites punkts šai komandai jau tepat Madonā, kad 25. un 26. oktobrī notiks "Kāruma kausa" 1. posms. Sekos gatavošanās BBBL 2. posmam decembrī Rīgā. Trešajā posmā mēģināsim komandas uzņemt savās mājās – Madonā. Gaidām pievienojamies ātrus, garus, gudrus, jaunus komandas biedrus!
Paldies Madonas BJSS, visiem jaunajiem spēlētājiem un viņu vecākiem. Uz tikšanos basketbola laukumos!