Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: iespaids par jauno Igaunijas valsts prezidenti

Redakcija

Autors • 04.10.2016.

Burtu lielums

Pēc neveiksmīgām trim Igaunijas prezidenta vēlēšanu kārtām Igaunijas parlaments par jauno valsts prezidenti pirmdien ievēlēja pie partijām nepiederošo Kersti Kaljulaidu. – Kāds ir jūsu pirmais iespaids par jauno Igaunijas valsts prezidenti? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Imants: – Cik ziņās paskatījos, pirmais iespaids ir ļoti labs. Pozitīvi, ka viņa ir māte četriem bērniem un ir jau vecmāmiņa. Tas nekas, ka Igaunijā viņa ir mazpazīstama, jo daudzus gadus strādāja Briselē. Gan jau būs labi. Igaunija jau vispār ir divus, ja ne visus trīs soļus Latvijai priekšā.

Madonietis Aivars: – Par to vēl ir grūti spriest. Tas, ka viņa ir jauna, skaista, vēl nenozīmē, ka būs laba prezidente. Tas būs atkarīgs no tā, kā viņa strādās, – tautas labā vai personīgu interešu vadīta.

Ivars no Mētrienas: – Galvenais, ka Igaunijas parlaments spēja vienoties un ievēlēt jaunu prezidenti. Tagad tikai jāstrādā un jāvēl viņai – lai veicas!

Andrejs no Ošupes: – No tā, ka ievēlēja igauņu vidū mazpazīstamo Kersti Kaljulaidu, nav jābaidās. Savulaik daudzi arī Latvijā par Vairu Vīķi-Freibergu līdz ievēlēšanai neko daudz nezināja, bet viņa mums bija ļoti laba prezidente. Gan jau Igaunijā būs tāpat. Jaunajiem taču jādod iespēja.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px