Madonas muzeja izstāžu zālēs svētdien, 9. oktobrī, pulksten 14 tiks atklāta jauna izstāde.
Tā veltīta Madonas un citu Latvijas novadu dziedošo un muzicējošo ģimeņu „Spieta" 25 gadu jubilejai. Kā informē novada „Spieta" krustmāte un ikgadēju koncertu organizatore Anita Kļaviņa, izstāde vienlaikus veltīta arī Madonas 90 gadu jubilejai, ko svinam šogad. Jaunā ekspozīcija muzeja izstāžu zālēs būs aplūkojama līdz 6. novembrim. Izstādi veido Anita Kļaviņa sadarbībā ar muzeja darbinieci Danuti Vēzi. Pateicoties novada bibliotēkas atsaucībai, tapusi grāmata ar publikācijām par „Spieta" daudzajiem un dažādajiem pasākumiem mūspusē.
Izstādes atklāšanā iecerēta tikšanās ar „Muzeja dāmām", muzicējošo Karlsonu, Bērziņu, Raģeļu, Cepīšu, Strazdiņu un citām ģimenēm. Būs iespēja noskatīties videofilmu „Spietam 25", notiks kopīgas sarunas un sadziedāšanās.