24. un 25. septembrī Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", norisinājās Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 2. kārtas sacensības.
Piedalījās gan Latvijas izlases sportisti, gan Daugavpils, Talsu, Aizkraukles, Cēsu, Alūksnes un Madonas sporta skolu audzēkņi, biedrība "Active AP", SK "Vietalva", dalībnieki no Vecpiebalgas, Pļaviņām un Maskavas.
Sestdien sportisti sacentās individuāli, distanci veicot ar rolleriem, bet svētdien – masu startā, skrienot krosu.
Gan individuālajā distancē, gan masu startā A grupā par Latvijas čempioni kļuva Madonas BJSS biatloniste Ieva Pūce, apsteidzot Cēsu pilsētas sporta skolas audzēkni Kristu Razgali.
B grupā individuālajā distancē Ilvars Bisenieks ieņēma 3. vietu, Agnijai Naglei – 4. vieta, Danai Naglei – 5. vieta.
C grupā par Latvijas čempioni vasaras biatlonā kļuva Madonas BJSS biatloniste Kima Krūmiņa. Līva Šahno ieņēma 6. vietu.
Latvijas izlasē vīriešiem gan individuāli, gan masu startā uzvarēja Ilmārs Bricis, sievietēm – Baiba Bendika, junioriem – Ingus Deksnis, Vladislavs Nedaivodins. Distanci veterāniem abās dienās pirmais veica Andis Pušņakovs (biedrība "Active AP").
Masu startā B grupā jaunietēm Dana Nagle ieņēma 3. vietu. Jauniešu grupā Anrijam Pušņakovam – 4. vieta.
25. septembrī D grupa skrēja krosu, kur no Madonas BJSS audzēkņiem vislabāk veicās Artai Pušņakovai, kas ierindojās 2. vietā, no zēniem ātrākais bija Bruno Bīrītis (8. vieta).
Latvijas čempionāta vasaras biatlonā uzvarētājus apbalvoja Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka, viceprezidents Gundars Upenieks, ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns.
Ar sacensību rezultātiem var iepazīties vietnē www.biatlons.lv.