Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: rudens sākums

Redakcija

Autors • 26.09.2016.

Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā beidzās astronomiskā vasara, un sākās rudens. Arī nakts nu ir kļuvusi garāka par dienu. – Vai esat pamanījuši, ka ir sācies rudens, un vai jums patīk šis gadalaiks? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Kaspars: – Tas ir jau jūtams dabā, un 22. septembrī sākās arī astronomiskais rudens. Izjūtas ir brīnišķīgas. Darbi padarīti, svētdien, nolasot ābolus, nedaudz papildinājām krājumus ziemai. Katrā ziņā rudens ir sācies labi, bez lietus, bet ir jau piedzīvotas arī pirmās salnas.

Madoniete Inese: – Rudens man patīk. Arī dēliņš ir dzimis septembrī, un, kā es saku vīram, septembris ir mans mīļākais mēnesis. Esmu pilsētniece, bet vīramātei un vīratēvam laukos palīdzam nolasīt ābolus un salikt tos kastītēs. Lielākoties rudens darbus vīra vecāki ir jau padarījuši.

Evita no Aronas pagasta: – To, ka sākas rudens, 22. septembrī jau teica visās ziņās, bet tas ir jūtams arī dabā. Rudens man ļoti patīk, man tieši tad ir dzimšanas diena. Salnas vēl it kā nav bijušas, bet tās sola šonakt. Rudens darbi gandrīz ir padarīti, mamma nekad jau negaida, kamēr uznāks sals.

Aina no Vestienas: – Var teikt, ka padarīts ir jau viss. Līdz Miķeļdienai taču visam ir jābūt zem jumta. Izaudzētie dārzeņi laikus jānovāc, jāsaliek burciņās un jānoliek pagrabā. Nebaida arī tumšie rudens vakari, kas ir jau sākušies.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px