22. septembrī pulksten 17 Madonā, Parka ielā 4, aicina uz pirmo tikšanos visus tos, kas ir saskārušies ar onkoloģiskajām saslimšanām. Mērķis – izveidot pašpalīdzības grupu onkoloģijas pacientiem.
– Viens ar to ticis galā, citam tas ir aktuāli pašam vai ir slims tuvinieks. Savstarpēji varēsim apmainīties ar svarīgāko informāciju, jautājumiem, kur cits citam varam palīdzēt, varbūt varam dalīties ar visām tām atbalsta un palīdzības iespējām, ko zinām un varam ieteikt arī citiem. Tikšanās varētu organizēt reizi mēnesī – ceturtajā ceturtdienā, kas šomēnes iekrīt 22. septembrī, – informē grupas izveides iniciatore Danuta Kiopa. Tuvāka informācija – pa tālruni 29453973.