11. septembrī Dobelē norisinājās noslēdzošais Latvijas čempionāta posms solo motociklu klasēm. Sportisti noslēdza ne vien individuālo ieskaiti, bet arī klubu čempionātu, kad tituli tika sadalīti arī komandu starpā. Par 2016. gada čempionu kļuvis motoklubs „MX Moduls".
Kaut gan noslēdzošajā posmā pārāks bija Ventspils motoklubs „Rodeo", ko pārstāvēja Priit Ratsep, Erki Kahro, Kristers Drevinskis, Toms Babris un Dāvis Līvs, otro vietu ieņēma „MX Moduls" un sportisti Kārlis Sabulis, Dāvis Ivanovs, Gatis Būmanis un Kristiāns Freimanis. Trešajā vietā ierindojās „MX Ādaži" – Toms Macuks, Andero Lusbo, Jānis Kubuliņš, Ričards Kursītis un Ralfs Edgars Ozoliņš.
Čempionāta kopvērtējumā motoklubu izkārtojums pamainījās. Pirmo vietu ieņēma „MX Moduls", otro – „Rodeo", bet trešo – „MX Ādaži".
Lai gan noslēdzies Latvijas klubu čempionāts solo motociklu klasēm, 24. un 25. septembrī Saldū, „Silavotiņu" mototrasē, noskaidrosies, kurš motoklubs kļūs par čempionu kvadriciklu vērtējumā.