Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Latvijas hokeja izlases spēle olimpiskās atlases turnīrā

Redakcija

Autors • 05.09.2016.

Burtu lielums

Kā vērtējat Latvijas hokeja izlases spēli olimpiskās atlases turnīrā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Tālis no Jumurdas: – To, ka mūsējie izšķirošā spēlē zaudēja, zinu. Protams, žēl, ka mūsējie nepiedalīsies olimpiskajās spēlēs. Lipmans gan saka, ka tādēļ jau nevajagot uztraukties: četrās olimpiādēs esam piedalījušies un neesot jau obligāti katru reizi tajās piedalīties. Galvenais, ka puiši spēlējuši labi.

Madoniete Ruta: – Tas bija skaists hokejs. Ar lielu aizrautību, vienā elpas vilcienā varēja skatīties no pirmās līdz pēdējai spēles minūtei. Iespaids ir ļoti labs, mūsējie taču spēja atspēlēties no 0 : 2, bet beigās pietrūka sportiskās veiksmes. Vāciešiem bija ļoti labs vārtsargs. Ļoti žēl, ka mūsējie nebrauks uz olimpiādi, viņi bija to pelnījuši.

Lubānietis Nikolajs: – Švaki vērtēju, jo olimpiskā ceļazīme taču netika izcīnīta. Emocijas pirmajā spēlē, kad ar iespaidīgu rezultātu tika uzvarēta Austrija, un beidzamajā spēlē, kad zaudējām Vācijai un bija jāraud, nevar salīdzināt. Nevar gan teikt, ka puiši necīnītos. Arī vārtsargi mums ir labi, bet šoreiz laime bija vāciešu, nevis mūsu pusē.

Alfrēds no Ļaudonas: – Nu ko tur var teikt, acīmredzot Lipmans bija tā nolēmis. Mūsu hokejisti kopumā nospēlēja labi, bet kaut kā tomēr pietrūka, ja jau zaudēja izšķirošā spēlē.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px