Sestdien Madonas pilsētas stadionā ļoti patīkamos vasarīgos laikapstākļos tika izcīnīts Madonas novada kauss minifutbolā (7 × 7).
Piedalījās astoņas komandas: "Varakļāni", "Lubāna", "Cements" (no Gulbenes), "Katastrofa" (no Lubānas), "Ozoli", "Ineši", "Brālis" (no Cesvaines) un "Kvarcs". Kausu izcīnīja komandas "Kvarcs" futbolisti.
Komandas ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās grupās, kur tikās katra ar katru, aizvadot trīs spēles. Divas labākās no katras grupas cīnījās tālāk par kausiem un medaļām.
Pusfinālos "Ineši" ar 2 : 0 uzvarēja "Lubānu", "Kvarcs" ar 3 : 0 – "Varakļānus". Spēlē par 3. vietu "Varakļāni" ar 1 : 2 zaudēja "Lubānai" un palika 4. vietā. Ļoti saspringta spēle bija par 1. vietu, kurā tikai pašās beigās "Kvarca" futbolistam Andrejam Sitikam izdevās neatvairāms sitiens, kas atnesa "Kvarca" komandai uzvaru šajā turnīrā.
"Kvarca" komandā spēlēja un vārtus guva: Klāvs Sveķis (6 vārti), Arvis Aizsilnieks (2), Mārtiņš Kaulačs (3), Andrejs Sitiks (3), Jānis Zuitiņš, Kārlis Dzenis (1), Igors Ļeonovičs, Jānis Konopackis, Andrejs Gaļibeckis, un vārtus veiksmīgi nosargāja Dāvids Siliņš.
Pirmo triju vietu ieguvējas komandas saņēma Madonas novada sporta darba organizatora Māra Gailuma sarūpētos kausus un medaļas, 1. vietas ieguvēji arī individuāli katrs tika pie kausa, kā arī skaistas balvas saņēma turnīra labākais vārtsargs Ņikita Kuzņecovs (no "Lubānas"), bet turnīra rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma "Kvarca" futbolists Klāvs Sveķis ar 6 gūtajiem vārtiem.
Prieks par kupli apmeklēto turnīru un patīkamās emocijās aizvadīto dienu, jo daudzi futbolisti bija ieradušies ar visām ģimenēm.