31. Vasaras olimpiskās spēles Rio jau pieder vēsturei.
– Vai mums tik ļoti vajadzētu pārdzīvot, ka pirmoreiz pēc neatkarības atjaunošanas Latvijas olimpieši ir palikuši bez medaļām? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ēriks no Mārcienas: – Varēja jau, protams, izcīnīt kādu medaļu vai pat uzvarēt, bet acīmredzot mūsu sportisti tomēr nebija tik sagatavoti, un nedaudz pietrūka arī veiksmes. Ļoti žēl, ka mūsu sportisti nesaņēma nevienu olimpisko godalgu. Bet visi jau centās un darīja, ko varēja. Cerams, ka nākamās spēles mums būs veiksmīgākas.
Madonietis Jānis: – Es skatījos gan vieglatlētiku, gan volejbolu, gan džudo un citas sacensības. Domāju, ka tik ļoti nevajadzētu pārdzīvot, ka esam palikuši bez medaļām. Varbūt mūsu sportistiem bija grūti aklimatizēties. Gan jau nākamajās spēlēs veiksies labāk.
Raivis no Ērgļiem: – Es galvenokārt skatījos volejbolu. To, ka mūsējie šoreiz palikuši bez medaļām, tik ļoti nevajag pārdzīvot. Vajag saglabāt optimismu, un gan jau pēc četriem gadiem Tokijā mums veiksies labāk.
Madoniete Natālija: – Man liekas, ka mums arī divas ceturtās vietas un viena piektā vieta ir ļoti labs sasniegums, ņemot vērā ļoti lielo konkurenci. Galvenais, ka mēs piedalāmies un nepaliekam ārpus olimpiskajām spēlēm.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA