6. un 7. augustā Priekuļos norisinājās Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 1. kārta, kurā piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti.
Jaunākajā – D – grupā krosa distancē Madonas BJSS audzēkņi – Katrīna Bērziņa, Madara Veckalniņa, Arta Pušņakova un Daniela Dzene – ierindojās attiecīgi no 2. līdz 5. vietai. Jauktajā stafetē Madonas BJSS komanda – Madara Veckalniņa un Kārlis Ernests Janovskis – ieņēma 3. vietu. 6. augustā vīriešiem 10 km sprinta distancē Rolands Pužulis ieņēma 3. vietu, A grupā Ievai Pūcei – 1. vieta. B grupā Ilvars Bisenieks – 1. vietā, Jēkabs Putniņš – 3. vietā, Anrijs Pušņakovs, Agnija Nagle – 5. vietā. C grupā Lība Marta Igaune ierindojās 1. vietā, Kima Krūmiņa – 2. vietā.
Iedzīšanā vīriešiem Rolands Pužulis ierindojās 2. vietā, A grupā Ieva Pūce kļuva par čempioni. B grupā Agnija Nagle ieņēma 2. vietu, Ilvars Bisenieks – 3. vietā, Jēkabs Putniņš – 5. vietā. C grupā Kima Krūmiņa, Lība Marta Igaune un Līva Šahno ierindojās attiecīgi 2., 3. un 4. vietā.