Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vai sanāca paskatīties Olimpisko spēļu atklāšanu?

BAIBA MIGLONE

Autors • 08.08.2016.

Burtu lielums

– Vai sekojat mūsu olimpiešu startiem XXXI Olimpiskajās sporta spēlēs Rio, un vai sanāca paskatīties arī Olimpisko spēļu atklāšanu? – vaicājām vakar Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Linda no Jaunkalsnavas: – Atklāšanu gan paskatīties nesanāca, bet mūsējiem līdzi jūtu. Ļoti ceru, ka veiksies mūsu pludmales volejbolistiem Samoilovam un Šmēdiņam, kas ir veiksmīgi aizvadījuši pirmo spēli savā apakšgrupā.

Vadims no Jēkabpils:
– Šobrīd strādāju, un šeit Madonā man televizora nav, bet gan jau pagūšu kaut ko arī paskatīties. Saprotams, ka turu īkšķus par mūsējiem. Medaļām noteikti jābūt, un tās būs! To savulaik pierādīja arī mans attāls radinieks kanoe airēšanā Ivans Klementjevs, kas ir pat triju olimpisko medaļu īpašnieks.

Evita no Madonas:
– Šorīt ziņās dzirdēju par mūsu svarcēlājas Rebekas Kohas veiksmīgo startu un iegūto ceturto vietu, kas ir ļoti labi, jo Kohai ir tikai 18 gadu un viņa bija pati jaunākā no visām fināla dalībniecēm. Arī pludmales volejbolisti veiksmīgi uzsāka startus. Tā ka medaļām jābūt!

Tamāra no Madonas:
– Atklāšanas ceremoniju īpaši paskatīties nesanāca, toties šorīt skatījos mūsu volejbolistu Samoilova un Šmēdiņa maču ar kanādiešiem, kas bija diezgan dramatisks, taču nesa mūsējiem uzvaru. Centīšos jau iespēju robežās skatīties visus mūsējo startus un, protams, turēšu īkšķus.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px