29. un 30. jūlijā Ogres sporta centra stadionā tika aizvadīts 95. Latvijas čempionāts vieglatlētikā.
Vienīgo medaļu Madonas komandai izcīnīja Marita Kiļupa 1500 m skrējienā sievietēm ar rezultātu 5.03,81. Augsto 4. vietu 400 m barjerskrējienā ar personīgo rezultātu izskrēja Salvis Krusietis – 59,40 sek. Vēl Salvis ieņēma 8. vietu 400 m skrējienā (51,81 sek.). Savukārt Jānim Razgalim – 5. vieta 800 m (1.54,02) un 6. vieta 400 m (50,55 sek.). Sīvā cīņā finālā starp astoņiem labākajiem šķēpraižiem iekļuva Augusts Blekte (63,65 m), viņam 8. vieta.
Paldies sportistiem par izturību un pašatdevi!