Jūlija izskaņā Alūksnes pusē norisinājās ikgadējās Vidzemes reģiona policijas sporta spēles, kurās, pierādot kvalitatīvu sportisko sagatavotību, kā arī erudīciju un atraktivitāti, otro vietu ieguva Madonas policijas iecirkņa komanda.
Kā laikrakstu informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, Vidzemes reģiona sporta spēles norisinājās jau septīto gadu, un to galvenais mērķis ir veicināt aktīva dzīvesveida un sportisko aktivitāšu nozīmīgumu policistu vidū.
– Katru gadu sporta spēlēs piedalās pa vienai komandai no ikviena Vidzemes reģiona policijas pārvaldes iecirkņa, un komandas mērojas spēkiem dažādās sporta disciplīnās, – pastāstīja Sintija Virse un piebilda, ka šogad no komandu sporta veidiem tika spēlēts volejbols un tautas bumba, savukārt individuāli dalībnieki startēja šaušanā, airēšanā – glābšanas operācijā, ratu ripināšanā, pierādījumu meklēšanā un citās aktivitātēs.
Šajās sporta spēlēs palika nepārspēti vienīgi Valmieras iecirkņa likumsargi, kas kopsummā izrādījās labākie, savukārt uzreiz aiz madoniešiem – trešajā vietā – ierindojās cēsnieki.
Madonas iecirkņa darbiniekus atliek apsveikt ar panākumu un vēlēt jau nākamgad mājās pārvest uzvarētāju titulu. Arī paši sporta spēļu dalībnieki ir šāgada veiksmes iedvesmoti un apņēmības pilni Vidzemes reģiona sporta spēlēs piedalīties arī nākamajos gados. Turklāt šis ir pasākums, kas vieno un ļauj aktīvi atpūsties ne vien kopā ar kolēģiem, bet arī ģimenēm – sievām un bērniem -, kas policijas darbinieku aizņemtajā ikdienā bieži vien paliek otrajā plānā.