– Vai jūs šosestdien apmeklēsit mūzikas festivālu „Zelta šlāgeris 2016" Madonas estrādē? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Āris: – Es to apmeklēju katru gadu. Arī uz šāgada šlāgerfestivālu Madonā biļetes esmu jau iegādājies. Man patīk šis pasākums. Pagājušajā gadā tas gan bija tāds pašvaks, bet, cerams, šogad tas būs līmenī.
Lubāniete Iveta: – To apmeklēt nesanāks. Turklāt šlāgermūzika mani īsti neuzrunā, vairāk saista klasiskā mūzika, tāpat folklora, kā, piemēram, grupas „Rikši" koncerts šosvētdien Degumniekos, uz kuru es aizbraukšu. Ļoti jauki mūspusē bija arī „Aiviekstes svētki', koncerts „Rakstu raksti". Savukārt šosestdien pie mums viesosies grupa „bet bet". Lubānā patiešām notiek daudzveidīgi pasākumi, kā saka, katrai gaumei.
Madonietis Mihails: – Tāda doma man ir. Esmu to apmeklējis arī iepriekšējos gados. Tas ir ļoti forši, ka kaut kas tāds tiek organizēts Madonā. Man tajos patīk viss –
gan mūzika, gan atmosfēra.
Madonietis Jānis: – Sestdien vispirms jau būs jāaizstaigā uz Madonas kapiem, kur notiks kapusvētki. Šajā dienā ir ieplānots vēl viens pasākums. Un, ja paliks laiks, vakarā apmeklēšu arī šlāgerfestivālu. Pāris reizes tajos esmu bijis. Tas ir interesants un ļoti labs pasākums, kas Madonā tiek rīkots īstajā laikā un īstajā vietā. Ļoti daudz cilvēku sabrauc uz kapusvētkiem, un tradicionālais festivāls tiek kupli apmeklēts.