– Vai jūs zināt, ka Latvijas karogu Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā 5. augustā nesīs divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Edīte: – Tas ir ļoti labs un pareizs lēmums. Noteikti sekošu viņa un citu sportistu startiem. Lai turas, turas un vēlreiz turas un sasniedz savus personiskos rekordus!
Mārtiņš no Pārgaujas novada: – Tā ir laba izvēle. Kurš gan vēl lai nestu Latvijas karogu, ja ne divkārtējais olimpiskais čempions? Cerams, ka viņam veiksies tikpat labi kā iepriekšējās spēlēs un Mārim izdosies izcīnīt trešo zelta medaļu. Arī pārējiem Latvijas olimpiešiem novēlu izcīnīt pēc iespējas augstākas vietas.
Madonietis Gvido: – Mani ne visai sports interesē, bet, protams, reizēm paskatos un arī par Māri Štrombergu esmu dzirdējis. Cerams, ka viņam Rio veiksies tikpat labi kā iepriekšējās olimpiskajās spēlēs un arī pārējie Latvijas olimpieši mūs nepievils.
Ilmārs no Mētrienas: – Katrā ziņā olimpiskās spēles skatīšos. To, ka Latvijas karogu nesīs Māris Štrombergs, vērtēju ļoti pozitīvi. Kā saka, viņš to jau sen bija pelnījis. Es ceru, ka viņš pie medaļas tiks arī Rio, turklāt – pie zelta medaļas. Cerības vēl saistu ar pludmales volejbolu, tāpat ar Anastasiju Grigorjevu, Madaru Palameiko un citiem sportistiem. Turēsim īkšķus!