Madonas novada pašvaldība aicina uz tikšanos par skolu tīkla reorganizāciju Madonas pilsētā – 13. jūlijā pulksten17.30 Madonas kultūras namā.
Tikšanās laikā paredzēts informēt par reorganizācijas projekta ieviešanas pašreizējo stadiju, kā arī par citām šā brīža aktualitātēm. Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne laikrakstam pastāstīja, ka uz tikšanos īpaši tiek aicināti Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas un Madonas Valsts ģimnāzijas kolektīvi, skolēni un viņu vecāki, kā arī ikviens, kuru interesē domē jau apstiprinātā skolu tīkla reorganizācija. Izglītības nodaļas vadītāja minēja, ka pasākumā plānots iepazīstināt arī ar citu novadu pieredzi skolu tīkla reorganizācijā.