16. jūlijā pulksten 19 Vecpiebalgas baznīcā notiks koncerts, kurā muzicēs Kārlis Kazāks.
Kārlis Kazāks ir dziesminieks, kurš biežāk sastopams ārpus galvaspilsētas, izvēloties sastapt klausītājus attālākās un pat neierastās vietās.
Dziesminiekam nozīmīgs ir nu jau piekto gadu notiekošais „Velomūzikas projekts", kurā mūziķi ar velosipēdiem ceļo pa Latviju, muzicējot visdažādākajās vietās – tautas namos, privātajās saimniecībās, skolās, ceļmalu pieturās, mežos, it visur, kur sastop mūzikas klausītājus. Šajos braucienos pa Latviju pieveikti 2500 kilometri un nospēlēti vairāk nekā 70 akustiski koncerti.
Kārlis Kazāks ir izdevis 4 solo albumus, divus šūpuļdziesmu albumus bērniem, mūzikas ierakstu kopā ar grupu „Oceanfall" un radījis mūziku teātra izrādēm Latvijas Nacionālajā, Latvijas Leļļu un Dirty Deal teātros.
Koncerts Vecpiebalgas baznīcā būs otrais koncerts šai dievnamā vasaras koncertu cikla ietvaros un īpašs ar to, ka tiks veltīts Vecpiebalgas baznīcas torņa atjaunošanai.
Nākamais koncerts gaidāms 20. augustā, kurā uzstāsies ērģelniece Larisa Carjkova un mecosoprāns Baiba Renerte.