Piektdien, 8. jūlijā, aprit gads, kopš oficiāli Latvijas Valsts prezidenta pienākumus uzsāka pildīt Raimonds Vējonis. – Kā vērtējat Raimonda Vējoņa pirmo darba gadu Valsts prezidenta amatā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Genoveva: – Es prezidenta darbu vērtēju ļoti labi. Prieks, ka pirms gada šajā amatā ievēlēja madonieti. Pagaidām neko sliktu nevaru teikt. Viņš ir vienkāršs, prot komunicēt ar cilvēkiem, patīk viņa aktivitātes, tas, ka viņš daudz kur piedalās – bieži kopā ar sievu. Vispār prezidentam ir ļoti jauka ģimene. Prezidentam novēlu labu veselību, izturību un lai strādājot domā arī par mums, kā saka, „mazajiem cilvēkiem".
Madoniete Irena: – Man šķiet, ka Saeima pirms gada ir ievēlējusi labu Latvijas Valsts prezidentu. Vismaz tāds iespaids ir radies, vērojot, kā viņa aktivitātes tiek atspoguļotas televīzijā. Lai viņam veicas arī turpmāk!
Dzintars no Ošupes pagasta: – Es prezidenta darbu vērtēju pozitīvi un esmu ļoti apmierināts ar viņa darbu. Priecājos, ka viņš ir arī madonietis. Lai tikai viņam ir laba veselība, un tad viss būs kārtībā. Tā tikai turpināt!
Airis no Liezēres: – Mans vērtējums ir neitrāls. Prezidents jau neko daudz nevar izdarīt, par maz viņam ir pilnvaru. Prezidenta pilnvaras noteikti būtu jāpaplašina. Galvenais, ko Latvijā vajadzētu panākt, lai cilvēkiem būtu darbs. Kad es, atsaucoties darba sludinājumam, piezvanu, man saka – vai es smejoties, meklējot darbu pēc 50 gadiem.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA