Pārliecinoši savu debijas sezonu Latvijas Jaunatnes čempionātā lielajā futbolā 11 × 11 uzsākusi Madonas BJSS U-13 (2003. g. dz.) zēnu komanda.
Seši panākumi sešās spēlēs madoniešiem ļauj būt kopvērtējuma līderiem.
Šosezon Latvijas Jaunatnes čempionātā lielajā futbolā piecās vecuma grupās no 13 līdz 18 gadiem startē 120 komandas un 3000 futbolisti. Sacensības norisinās divās grupās – Elites un Attīstības. Pēc veiksmīgas komandas komplektācijas un mērķtiecīga darba pirmo reizi uz Latvijas jaunatnes futbola kartes ir parādījies Madonas vārds.
Čempionāts startēja aprīļa sākumā, kad sākām ar uzvaru 4 : 1 izbraukumā pār Ogres SC, vārtus guva M. Stabulnieks (2), M. Ciršs, R. Ščuckis. Turpinājumā maijā ar 2 : 1 uzvara pār „Rēzekne/Malta", vārtus guva M. Stabulnieks (2), un ar 6 : 0 pār „FC Vidzemes", vārtus guva M. Stabulnieks (3), T. Rudzītis, D. Saliņš, M. Ciršs.
Bet jūnijā sekoja uzvaras: vēlreiz pār „Ogres SC" ar 4 : 1, vārtus guva M. Stabulnieks (2), E. Poļaks, D. Saliņš; iespaidīga uzvara tika izcīnīta pret „Viesītes SS" ar rezultātu 11 : 0, vārtus guva S. Locāns (3), R. Ščuckis (3), M. Stabulnieks (2), M. Ciršs (2), T. Rudzītis.
28. jūnijā Jēkabpilī tika izcīnīta skaista uzvara pār tuvākajiem sekotājiem kopvērtējumā „Jēkabpils SS" ar rezultātu 6 : 2, kur ar 5 vārtu guvumu izcēlās komandas līderis M. Stabulnieks un S. Locāns.
Šobrīd tabulu vēl īsti nav vērts skatīties, jo 1. apļa spēļu kārta vēl jāizvada, bet skaidrs, ka pāreja uz lielo futbolu ir izdevusies un komanda ar rezultātu apliecina, ka ir pietiekami sagatavota, lai būtu labākā šajā apakšgrupā. Jāatzīmē, ka puiši, ņemot vērā sarežģīto pārejas vecumu, ir pietiekami disciplinēti un spēlēt Latvijas čempionātā ar motivāciju problēmas nerodas.
Jāturpina strādāt un pilnveidot savas iemaņas, lai ietu uz priekšu.
Nākamās mājas spēles Madonas stadionā notiek šodien, 5. jūlijā, pulksten 17 pret „Jēkabpili", bet 17. jūlijā pulksten 16 – pret „Rēzeknes Futbola akadēmiju".