30. jūlijā Madonas estrādē notiks 6. tradicionālais populārās mūzikas festivāls „Zelta šlāgeris".
Festivālā uzstāsies populāras Latvijas šlāgermūzikas grupas un izpildītāji. Šogad festivālā spēlēs: „Galaktika", Dzintars Čīča, „Tērvete", „Tranzīts", „Māsas Legzdiņas", Edgars Pujāts, „Kantoris 04", „Ginc un Es", Normunds un Inga, Ineta Rudzīte, „Dobeles Zemessargi", „Mākoņstūmēji", Santa Kasparsone, „Dricānu Dominante", Gunārs Meijers, Heinrihs Kalvītis un citi.
Ņemot vērā šlāgerfestivāla panākumus un skatītāju atsaucību, Madonas novada pašvaldība un „Latvijas Šlāgerkanāls" nolēma turpināt aizsākto tradīciju un organizēt festivālu arī šogad. To, kā ierasts, vadīs šlāgermūzikas eksperts un aktieris Guntis Skrastiņš.
Atbalstot festivāla aktīvākos apmeklētājus, organizatori piedāvā ekskluzīvu iespēju Madonas novada un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem laikus iegādāties biļetes uz festivālu par īpaši zemām cenām.