5. jūnijā Iecavas stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā jaunākajai –
U-14 – vecuma grupai. Madonas BJSS audzēkņi uz goda pjedestāla kāpa divas reizes.
Sudraba medaļu 80 m barjerskrējienā izcīnīja Rihards Bucenieks ar rezultātu 12,80 sek. (trenere Lana Līcīte). Savukārt bronzas medaļu augstlēkšanā ieguva Dāvis Ceļmals ar rezultātu 1,55 m (treneris Zigmārs Gulbis). Augsto 4. vietu tāllēkšanā ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Dāvis Gaiziņš – 5 m (treneris Aleksandrs Krauklītis). Vēl 4. vieta tika 4 × 100 m zēnu stafešu komandai – 56,59 sek.
Tikai četras simtdaļas līdz goda pjedestālam pietrūka komandā startējušajiem Laurim Zālītim, Rihardam Buceniekam, Dāvim Gaiziņam un Kristjānam Sipānam.
Pārējie rezultāti: K. Sipānam – 5. vieta 3 kg lodes grūšanā (9,40 m) un 16. vieta 80 m skrējienā (11,47 sek.), R. Buceniekam – 7. vieta tāllēkšanā (4,83 m), Laurim Zālītim –
9. vieta tāllēkšanā (4,80 m) un 14. vieta 80 m (11,30 sek.), Ērikai Rivseniecei – 13. vieta augstlēkšanā (1,30 m) un 27. vieta 80 m (11,88 sek.).