Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: veselības ministra Gunta Belēviča demisija

Redakcija

Autors • 13.06.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par veselības ministra Gunta Belēviča demisiju, un kas, jūsuprāt, būtu jāmaina veselības aprūpes sistēmā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Tatjana: – Mana attieksme pret ministru maiņām ir neitrāla. Būtu labi, ja veselības aprūpi padarītu pieejamāku iedzīvotājiem un valsts palielinātu finansējumu medicīnai, lai uz izmeklējumiem nebūtu tik ilgi jāgaida un būtu vairāk bezmaksas pakalpojumu.

Milda no Ērgļu novada: – Ko mēs, pensionāri, vairs daudz varam vēlēties? Lai mums nodrošina normālas pensijas, ar kurām varētu izdzīvot! Tagad, atbraucot uz Madonu, domāju, ko varētu atļauties nopirkt. Pie ārstiem arī vajadzētu iet, bet to nevaru atļauties. Vienīgais, ko šodien atļāvos nopirkt aptiekā, ir zāles pret asinsspiedienu. Bet attiecībā uz Gunti Belēviču – viņam tas bija jādara.

Anna no Kusas: – Es politikā tik ļoti neiedziļinos, bet būtu jāpalielina pieejamība pie speciālistiem. Kā, piemēram, pie acu ārsta, kad vizīte pie tā bieži vien jāgaida mēnešiem ilgi.

Madonietis Zigmunds: – Es pie ārstiem eju ļoti reti, līdz ar to problēmu nav. Tiesa, izņemot acu ārstu, pie kura man sakarā ar darba specifiku jāiet reizi pusgadā. Tālumā redzu labi, bet tuvumā – ne. Ļoti laicīgi jāpiesakās, lai pie tā tiktu, jo pie acu ārsta rinda ir tikpat gara, kā no šejienes līdz Kanādai…

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px