Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vēlētāju uzticība „Vienotībai”

Redakcija

Autors • 07.06.2016.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, partijai „Vienotība" pēc vadības maiņas izdosies atgūt vēlētāju uzticību? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Lubānietis Imants: – Kaut kas uzlabosies, bet nekas sevišķi. Visu to vajadzēja darīt daudz ātrāk, uzreiz pēc Āboltiņas ūjināšanas pensionāriem. Pensionāri ir aktīvākie balsotāji vēlēšanās, un šādu izturēšanos viņi neaizmirsīs. Tagad zemnieki ir tikuši pie šprices, un „Vienotībai" būs grūti viņus apsteigt. Bet, ievēlējot par jauno partijas vadītāju Piebalgu, tādā ziņā ir trāpīts desmitniekā. Smiltēns ir par daudz radikāls. Turpretī Piebalgs kaut ko vairāk saprot no lielās politikas, ir diplomātiskāks.

Vilis no Dzelzavas: – Grūti pateikt, vai tas glābs „Vienotību". Es par „Vienotību" nekad neesmu fanojis, bet, manuprāt, varbūt tomēr vajadzēja ievēlēt Smiltēnu. Taču attiecībā uz tautas uzticības atgūšanu – diez vai to tik ātri var panākt.

Raimonds no Degumniekiem: – Kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējis par vadības maiņu „Vienotībā". Tagad jau jāraujas pa tīrumiem. „Vienotībai" zaudētās pozīcijas būs grūti atgūt.

Madonietis Ādolfs: – Es uz „Vienotību" vienmēr esmu skatījies nu tā – ne pārāk, bet pēc Āboltiņas izgājieniem – vēl jo vairāk. Taču dzīvosim – redzēsim, kā veiksies Andrim Piebalgam. Vēlēšanās gan es vienmēr piedalos. Tādas reizes, kad nebūtu uz tām aizgājis, vēl nav bijis.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px